-20%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча брендова сумка Dior Діор ЛЮКС
Забарвлення: чорно сіра
фурнітура з логотипами всередині та зовні
Ремінець регулюється
Матеріал: текстиль — люкс якість
розмір 29*21*8 см. Коробка до комплекту не входить!
Великий вибір сумок на нашому сайті https://melana.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Логотип Louis Vuitton |
| Вид шкіри | Канва |
- Ціна: 2 799 ₴
