Новинка
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Lacoste Лакосте в чудовій якості!
Забарвлення: синій
фурнітура з логотипами всередині та зовні
Ремінець регулюється
Матеріал: текстиль - люкс якість
розмір 42*29 см
Великий вибір сумок на нашому сайті https://melana.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacoste |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Канва |
| Візерунки і принти | Логотип Louis Vuitton |
- Ціна: 2 199 ₴
