Новинка
-17%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Gucci Mercanto Small Tote Bag у суперякості!
Забарвлення: чорна
фурнітура з логотипами всередині та зовні
Ремінець регулюється
Матеріал: шкіра — люкс якість
розмір 37*17 см
Великий вибір сумок на нашому сайті https://melana.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Канва |
| Візерунки і принти | Логотип Louis Vuitton |
- Ціна: 2 650 ₴





