Топ продаж
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Prada Buckle у люкс-якості!
Забарвлення: чорна
фурнітура з логотипами всередині та зовні
Ремінець регулюється
Матеріал: замша — люкс якість
розмір 32*22*7 см
Великий вибір сумок на нашому сайті https://melana.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prada |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Канва |
| Візерунки і принти | Логотип Louis Vuitton |
- Ціна: 2 799 ₴
